FujiNP1PU-048E
  • FujiNP1PU-048EFujiNP1PU-048E
FujiNP1PU-048E
Yueyang Tongtu E-commerce Co., Ltd. is een professionele en hoogwaardige NP1PU-048E-verkoper in China. U kunt er zeker van zijn dat u Fuji NP1PU-048E in onze fabriek koopt. Type: geïntegreerde voeding Spanning: driefasig 380V Frequentie: 50/60 Hz Uitgangsfrequentie: 0 - 400 Hz Nominale stroom: 48A
Productvoordelen
De Fuji NP1PU-048E is als 24W-voeding extreem compact van formaat en wordt geïnstalleerd met behulp van de standaard 35 mm DIN-rail-snap-in-methode, die in de elektriciteitskast kan worden geplaatst. Het is uitgerust met een compleet filtercircuit en voldoet aan strenge industriële normen voor elektromagnetische compatibiliteit (EMC), zoals EN61000. Het is effectief bestand tegen interferentie van het elektriciteitsnet en heeft zelf een extreem lage elektromagnetische straling, die geen invloed heeft op de PLC of frequentieomvormer in de buurt. In geval van een abnormaliteit wordt het systeem automatisch uitgeschakeld of in een bedrijfsmodus gezet, en wordt het automatisch hersteld nadat de fout is opgelost, waardoor de veiligheid van de stroomafwaartse apparatuur echt wordt gegarandeerd.
Sollicitatie
Parameters
Productmodel
FujiNP1PU-048E
Productserie
MICREX-SX / PS-serie uitbreidingseenheid
Moduletype
Uitbreidingseenheid voor DC-ingang
Aantal invoerpunten
8 punten
Ingangsspanning
Gelijkstroom 24V
Ingangsstroom
Ongeveer. 7mA (typisch)