Schneider WATSN-160/125b/4A
  • Schneider WATSN-160/125b/4ASchneider WATSN-160/125b/4A
Schneider WATSN-160/125b/4A
Vandaag presenteren wij u deze Schneider WATSN-160/125b/4A. Wat wij u hier aanbieden is een dubbele aan/uit-schakelaar. Zijn kerntaak is het automatisch omschakelen van de belasting naar de standby-voeding wanneer er een probleem is met de hoofdvoeding, zoals een stroomstoring of spanningsinstabiliteit, om ervoor te zorgen dat uw apparatuur geen stroom verliest. De "160" in dit model geeft aan dat de framestroom 160 A is, "125b" geeft aan dat de nominale stroom van de stroomonderbreker waarmee deze is uitgerust 125 A is, en "4A" geeft aan dat het een 4-polige schakelaar is, die zowel de neutrale draad als de spanningvoerende draad kan afsnijden. Yueyang Tongtu begrijpt als professionele leverancier van elektrische reserveonderdelen volledig hoe belangrijk dit product is voor die kritieke situaties waarin stroomonderbreking niet is toegestaan. Het originele en authentieke product dat wij leveren, is het toevoegen van een solide verzekeringslaag aan uw energiesysteem.
Kenmerk:
De standaard werkspanning van WATSN-160/125b/4A is doorgaans 220V, terwijl de werkstroom een ​​verscheidenheid aan specificaties biedt van 16A, 20A, 25A tot 100A of hoger waaruit gebruikers kunnen kiezen. De schakelaar is uniek in zijn mechanismeontwerp en neemt het structurele concept van producten op pc-niveau over, waardoor problemen zoals slipgesp en onbetrouwbaar opnieuw vastklemmen effectief worden vermeden, en de betrouwbaarheid ervan is aanzienlijk hoger dan die van producten op CB-niveau. Het heeft een dubbelrijig samengesteld contact en een horizontaal trekmechanisme aan de binnenkant, en de contactdruk is groot, waardoor het contact niet gemakkelijk kan worden afgestoten of gelast, vooral geschikt voor ruwe plaatsen die grote stroom of overbelastingsstroom moeten weerstaan.